Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tehéntejet mikortól lehet...

Tehéntejet mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy egy éves kortól, viszont több ismerősöm is van, akik sokkal hamarabb adtak a babának tehéntejet. Volt aki már 2 hónapos babájának is adta. A védőnő szerint akár 2 éves koráig is lehet várni vele, de mindenképp egy éves kora után. Szerintetek?
2016. máj. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Soha!!!

A tehén az anyja?nem.

A tejere sincs szüksége!olvass utána...


[link]

2016. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Snorri ***** válasza:
44%
3 éves koráig nem jó adni. Az ismerőseid felelőtlenek, komoly allergiához vezethet, ha túl korán leterhelik a kicsi szervezetét.
2016. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam 2 hónaposan, azóta se tudok tejet inni meg semmilyen tejterméket nem tudok enni. Bizonyított tejallergiám van.
2016. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
1 éves kortól mehet, ha nincs tejallergiás a családban. Ahol van ott szoktak tovább várni.
2016. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy evet mondott a vedono mi egy eves kora ota adjuk es semmi gondot nem okoz. A sogornom varr 3 eves koraig mindket lanyanak de mindketto tejerzekeny lett pedig elvileg nincs a csaladban allergias.
2016. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snorri ***** válasza:
Nem csak a családban lévő tejallergia lehet gond. Hajlamosít az ekcéma (gyereknél, családban), asztma (gyereknél családban). Egyébként nem akkor feltétlenül akkor jelentkezik a probléma, amikor kicsi a gyerek.
2016. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 evesen elkezdtem adni, de csak fokozatosan. Figyeltem hogyha aznap ivott egy kakaot, akkor mas tejtartalmu dolgot mar nem kapott (joghurt,rudi,kremturo,tejfolos kaja stb).
2016. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!