Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos korban alakult...

Hány hónapos korban alakult ki nálatok a reggeli és az ebéd?

Figyelt kérdés
Itt arra értem, hogy mikor evett rendesen a babátok reggelre/ebédre gyümölcs/zöldségpépet. Valójában a folyamatra vagyok kiváncsi, hogy hány hónapos korukra alakul ki, hogy esznek rendesen. Mi most még a bevezetésnél járunk:alma és baracknál.
2016. máj. 23. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik mas.

Nekem 11 honaposom van, napi 10-12 - szer szopizik, es 2-3 alkalommal eszik pepeset, valtozo idoben. Tegnap pl a a varosban voltunk, es csak szopizott egesz nap. Azt csinald ami megfelel mindkettotoknek.

2016. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj persze, csak kiváncsi vagyok, hogy kinek hány hónapos volt a babája, amikor már kialakult egy pontos étkezés legalább.
2016. máj. 23. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy alakítod.

Én 4 hónaposan kezdtem a kóstoltatást, kb 5-5,5 hónaposan váltottam ki az ebédet, úgyhogy szerintem olyan 6-7 hónapos volt, amikor már beállt rendszer volt.

6-7 reggeli: tápszer

10 körül tízórai: gyümölcs keksszel

12-13 óra: ebéd: főtt kaja, majd tápszer

15-17 óra uzsonna: gyümölcs, tejpéppel, majd túró/joghurt gyümölccsel

19-20 vacsora tápszer

2016. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, de jó.
2016. máj. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!