Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek nagy mennyis...

Mi a véleményetek nagy mennyiség az egy napra egy kismamának amit felsorolok? Reggeli: 1 db óriás rudi; Ebéd: normál tányér rakott zöldbab; Vacsora: kis tányér húsleves csigatesztával,1 db zsemle (kis ketchuppal)

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Reggeli nem jo igy az én véleményem szerint. Max. tízóraira.

Reggelire szendvics, főtt tojás, sajt stb.


A leves ebédre. Vacsora szinten mas. Szendvics, müzli pl.

2016. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a napi 5 étkezést tartanàm egészségesnek.

Pl reggeli piritos felvagott v tojas zoldseggel ebed vacsi főtt etel uzsonna tizorai gyümolcs.

Ettol még figy is az ember.

2016. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem éhen is halnék bár nem vagyok túl nagy étvágyú. Gyakorlatilag egy "rendes" étel amitől én személy szerint jóllakok mert nekem a rudi az inkább nasi, a húsleves meg mint a leves főétel előtt. Egy zsemle se sok minden.

Az, hogy nem vagyok nagy étvágyú úgy értem, hogy 2x eszek főételt meg vagy 2 kisebb étkezés pl 2-3 zsemle megpakolva.

2016. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

reggelire egyél muzlit. délelott és délután meg egyél gyumolcsot, zoldséget.

én mondjuk nem ennék zsemlét, helyette betolnék egy salátát :D

2016. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Sem a mennyiség sem a minőség nem megfelelő egy felnőtt embernek (nem csak kismamának). A vércukor szint ingadozás elkerülése érdekében ajánlott a napi ötszöri étkezés. Emellett mióta reggel egy túró rudi? És hogy kell elképzelni a zsemlét ketchuppal?
2016. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Kettévágom a zsemlét és nyomok bele egy kis ketchupot :) ennyi az egész, ezt kívántam.Egyébként nem minden nap így étkezem, ez csak a mai kajám volt.Azért tettem fel a kérdést mert kicsit nagy mennyiségnek éreztem...de a válaszok alapján tévedtem :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. márc. 2. 21:33
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Nagy? Hat en ehenhaltam volna ennyi kaja mellett terhesen. Szerintem ez nagyon keves es nem is tul kiegyensulyozott etrend. Zoldseget, gyumolcsot nem tartalmaz, pedig az rettentoen fontos. Szinhus, tejtermekek, olajos magvak stb stb. A turo rudi meg nasi, nem ajanlatos vele kivaltani egy etkezest.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Mennyiségre OK, persze a rakott zöldbabot sokféleképp lehet készíteni és a normál tányér is mindenkinek más. Nekem a reggeli rudi gyanús egy kicsit, szerintem nem a legjobb ötlet reggel egy ilyen cukros izével kezdeni, bár én is nagyon szeretem. Esetleg ha lassan felszívódó szénhidrátokkal ki tudod egészíteni, az segít, mint a valaki által javasolt cukrozatlan müzli.
2016. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Terj at a napi ötszöri étkezésre.
2016. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem jó!! Terheségi cukrom volt szóval oda vissza vágom a dolgokat! Reggelire óriási rudit felejsd el csak megdobja a cukrodat ráadásul nem is laksz vele jól.. reggelire javasolnám a zabkását vagy rozskenyeret felvágottal paradicsom, uborka , parika, 10órai lehet a rudi vagy helyette idény gyümölcs narancs alma ha nem vagy cukros akkor banán.. ebédre főt étel.vacsora lehet saláta sült húsival. Vagy 1 szelet rozskenyér felvágottal zöldséggel. Esteleg túrós pizza( túró +2 tojás+8 evőkanál zabliszt+ oregánó só bors, tedd tepsibe a masszát pakold rá a kívánt feltétet és süssd készre. Vagy natur joghurt, vacsira imádom a sajtot almát és diót így együtt enni. Rengetek sok egészséges recept van fent. Tojás rántotta zöldséggel kenyér nélkül vacsira vagy reggelire. Ha édeségre vágysz készísd el magad édesítővel stevia nagyon jó cukor helyett
2016. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!