Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-18 évesek, ti mit visztek...

12-18 évesek, ti mit visztek enni a suliba? Hogy néz ki az étrendetek egy nap?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
74%
Mindig mást viszek. Van amikor fahéjas csigát,pogácsát vagy anya készít valami szendvicset. Az étrendem is változó. Naponta 2-3-szor eszem. Mellette talán 3naponta egy csomag chips még belefér. Viszont csokit sose eszem. 13L
2016. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Érdekes, én pont a csokival vagyok úgy, hogy alig bírom magállni, hogy ne egyem meg :)

2016. márc. 2. 18:09
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg 3 májkrémes zsömle és pár kocka csoki, valamint reggelire egy műzli szelet. Tavaly kb ápilistól tanév végéig meg pugfasztott rizsen éltem, előtte pedig pizzás csigán. Idén meg az első félévben 4 zsömle meg pick marhapárizsi volt a kosztom.


Valahogy mindig 3-4 hónapig ugyanazt eszem, amíg meg nem undorodom tőle, persze az egyhangú étkezésemért cserébe hétvégén szinte csak zöldséget és gyümölcsöt eszem.

2016. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Kb hetente kétszer szoktam vinni szendvicset, ebben van vaj, saláta, paprika, paradicsom, szalámi, sajt. A többi napon a büfében szoktam venni melegszendvicset, péksüteményt, görögsalátát, stb.
2016. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Általában sajtos vajas szendvicset eszem, mert elég limitált hogy mit ehetek meg. De néha próbálkozok újítani mondjuk uborkával, gyümölcsökkel, sült hússal. Reggelire nem eszem otthon semmit, suliban nincs menza meg amúgy se ehetnék rajta szóval itthon ebédelek van hogy fél ötkor aztán vacsora a késői ebéd miatt ki szokott maradni sokszor. 18l
2016. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5-ös, ha szabad megkérdenem, mi miatt korlátozott, hogy mit ehetsz és mit nem? Ételallergia esetleg?


Nekem ma ez volt a "menü":

☕reggeli: natúr görög joghurt mézzel és fagyasztott málnával.

🍎tízórai (ez volt a sulis kajám): mogyoróvaj, zöldalma és sárgarépa snackekkel, ilyen mártogatós. Valamint a szüleim csomagoltak szendvicset magvas tetejű barna zsömlébe. Vajkrém, saláta, sajt, uborka, majonéz és paradicsom volt.

🍝ebéd: pirított curry-s csirkemell csíkok pároltzöldséggel.

🍇uzsonna: amerikai palacsinta juharsziruppal és naranccsal.

🍳vacsi: mascarpones tonhalkrém teljes kiőrlésű pirítóssal és céklasalátávall.


Nasinak néhány kocka fekete csokit ettem.

2016. márc. 2. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
Olyasmi, ha érdekel részletesebben privátban leírom, nyugodtan írj:)
2016. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú,nem tudom ki főzi neked ezeket a kajákat,de ide is átküldhetnéd:D

Én reggelire általában vmilyen főtt kaját eszek(mindegy mi,csak sok legyen)+kávét+banán

Suliban csak csokit szoktam venni,ha megkívánom.

Ebédre szintén vmilyen főt kaja.(ezek általában főzelékek,hús barna rizzsel,tészták)

Uzsonnára:gyümölcs

Vacsi:vagy szendvics(teljes kiőrlésű kenyér+zöldségek+vajkrém) vagy szintén gyümölcs+joghurt

18/l

2016. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lányomnál örülnék, ha ilyen változatosan próbálna enni, mint te.

Ő általában szendvicset, banánt, zabkását, sajtos kiflit eszik.

Reggel kakaóval kezdi.

Itthon főtt ételt csak 4 után eszik. Levest sem minden nap.

Szereti a tésztákat, sült csirkét.

Vacsorára sajtok, szendvics, melegszendvics stb.

2016. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik! :)

Igazából anyukám itthon dolgozik, ezért mindig tud sütni, főzni.

És igen, próbálok minél egészségesebben és változatosabban enni. Így sokkal jobban érzem magam, a szüleim mesélték, hogy ahogy már rendesen tudtam enni (lettek fogaim, meg ilyesmi:D) kiskoromban is mindig sok zöldség, gyümölcsöt ettem és nem bírtam a monotonságot. Meg imádok új ízeket, ételeket megkóstolni, kipróbálni. Lehet, ez annak köszönhető, hogy sokat utaztunk mindig is, meg járunk étterembe és mindig kipróbálunk új recepteket...ezt szoktam meg. :)

2016. márc. 3. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!