Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ugye az, hogy már nem HA...

Ugye az, hogy már nem HA tápot adok az nem egyenértékű azzal, mintha bevezettem volna a tejtermékeket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A tápszer nem tejtermék. (tudom, tejből készül, de mégsem tejtermék)

Van gyerek, aki az elejétől sima tápszert eszik. Gondolod akkor neki születésekor bevezették a tejterméket?

2016. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bella169 ***** válasza:

Nem. Nem ugyan az.

Arról nem is beszélve, hogy attól, hogy mondjuk bevezetsz egy tejterméket (pl joghurt 8 hósan) attól a többi ég nem lesz bevezetve csak azért mert az is tejből készül.

Minden tejterméket külön külön a megfelelő időben kell bevezetni ugyan úgy mint a zöldségeknél, gyümölcsöknél.

2016. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem! Egyáltalán nem egyenértékű!

A lányom soha nem kapott HA-s tápszert csak simát. Mégis szép lassan bevezettem nála a tejtermékeket, mikor itt volt az ideje.

Az anyatej is tej, de náluk is be kell vezetni külön a tejtermékeket.

2016. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyenértékű. Ha egy kicsit tájékozódnál, tudnád, hogy a tápszer úgy készül, h a tehéntejből kivonják a babára ártalmas vagy emészthetetlen dolgokat.
2016. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az első 4 hozzászólónak. Kedves 5. válaszoló, amint láttad tájékozódtam az engem érdeklő kérdésben, és ezért kérdeztem. Én ezt szántam tájékozódásnak, hiszen feltételeztem, hogy olyan válaszol aki tudja a választ kapásból, nem azt vártam, hogy valaki olvasson utána helyettem.


Igen sok sokakat érintő témában tájékozott vagyok, és ha olyan kérdés van, amire tudom a választ, igyekszem mindig segíteni. Nyilván mondhatnám én is, hogy ha elolvasnák a jogszabályt, abban minden le van írva. A kisbaba mellett próbálok a saját szakterületemen naprakész maradni, ezért ha valaminek utánanézek, akkor azokban a témákban teszem. Amihez meg nem értek, azt megkérdezem.

2016. máj. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!