Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Philips Avent pároló-turmixoló...

Philips Avent pároló-turmixolónál hogy működik a párolás, ha különböző zöldségeket teszek bele?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen, pár kérdésben segítsetek légyszíves! Egyszerre rakjátok be a párolni kívánt zöldségeket? Pl: krumpli+cukkini...ugye nyilván a cukkininek kevesebb idő kell...párolás közben meg lehet szakítani a folyamatot, hogy rakjak valami plusz hozzávalót? Honnan tudom, hogy például 15perc pároláshoz mennyi vizet kell beletöltenem? Mert csak arról kaptam táblázatot, hogy melyik zöldségnek hány perc kell...a receptfüzetben nincs is magyar nyelv 😡 köszönöm előre is!!! 😘

2016. jún. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindent egyszerre tettem bele,felkockázva és másfél deci vizet egy adag párolandó zöldséghez.Egyedül a zöldbab és a karfiol volt az, amin láttam, hogy nem párolódott meg eléggé, -néha a nyers sütőtök sem -ilyenkor még egy deci vízzel újraindítottam a gépet.Ha csirkemellet tettem hozzá még egy-két kockányit, az ugyanúgy másfél deci vízzel ment. Ha van valami kérdésed, megkereshetem neked a leírást a géphez, lefordítom. Remélem, még megtalálom:)Jó főzőcskézést!
2016. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg is találtam a receptes könyvet hozzá:) Nekem ebből az derül ki, hogy 50ml vízzel 5 percig párol, 100ml vízzel 10 percig, 2 decivel már 20 percig, tehát az idő attól függ, mennyi vizet teszel bele.
2016. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem, általában kettesével kezdem, majd néha egyesével, hármasával.

Igen, érdemes a narancslevet kipróbálni :)

Látszódik, kis dinnye!

Nincs mit, szívesen!

2016. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!