Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6-6,5 hós babátok miket eszik...

6-6,5 hós babátok miket eszik jelenleg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg semmit. Éppen alszik.
2016. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bella169 ***** válasza:
45%
6 hósan kezdtük a hozzátáplálást. 1 hónap alatt bevezettük az almát, batackot, krumplit , répát, sütőtököt és a salátát. Plusz a gluténbevezetést kezdtük el. Egy héten 1 vagy max 2 új dolgot kapott.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Öt hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást, egy hónap alatt bevezettük a főbb gyümölcsöket, hat hónapos korában ott tartottunk, hogy tízóraira kapott szilvát vagy barackot, ebédre pedig húsos főzelékeket kóstolgattunk. Azért kapott délelőtt szilvát vagy barackot, mert egyszer végigordított egy napot a szorulás miatt és ezt el akartam kerülni. Sikerült is, szépen, nyugodtan be tudtam vezetni mindent.
2016. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mitől lett haszontalan a válasz?
2016. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Részemről a lepontozás oka: a jelenleget arra értettem, hogy azok irjanak akiknek jelenleg 6-6,5 hós a babájuk, mert azt szeretném tudni, hogy akinek MOST/JELENLEG 6-6,5 hós mit esznek. S nem pedig azt hogy JELENLEG MIT CSINÁL. De itt a magyarázat, ha nem értetted volna a kérdést :)
2016. jún. 17. 09:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj ezt az elsőnek irtam..De nem tudom, hogy ő kérdezte-e..de szerintem nem. A többinek zöld kéz ment.
2016. jún. 17. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:

És mit veszít az info az értékéből, ha az enyém fél éve volt ennyi idős?



Mindegy, nem vagy egészen normális.

2016. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A babám 6,5hónapos, amit eszik:

Alma, banán, barack, szilva,meggy, krumpli,répa, cékla, spárgatök, cukkini, spenót, sóska, rizs, párizsi, trappista, virsli, tojássárgája, vaj, csirkemell, csirkemáj, kenyér, anyatej. És mindent bátran kóstoltatok vele, ami bántó lehet nem kell hogy jóllakjon, de kóstolja. 7hónaposan bármit megehet kivéve: dinnye, sárgabarack, cseresznye, füstölt, szárazbab

2016. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!