Mit kellene tennem? .

Figyelt kérdés
Ez egy hoszu történet lesz. 20 eves lany vagyok. Magyarországon éltem egész életemben azonban 3 hónapja már külföldön vagyok. Nincs anyám sem apám mind 2 elhagyott. Anyám édes testverehez költöztem már 16 évesen. neki van felesége és velem egyidős gyereke aki fiu. náluk laktam egész idáig. Azonban sose éreztem magam othon. Sokat segített a nagybátyám felesége. Ha kellett valami mindig adott ruha pénz bármit. És én próbáltam a josagat viszonozni mindennel amivel csak tudtam. E közben meg ismertem egy fiut akivel 2 evig csak beszelgettem de mindig mellettem allt mindig szeretett.. Es igazabol enis ot.. Azonban elindultunk külföldre. Csak én és a nagybátyám felesége. Mondhatni mostoha anyám. És ugyan akkor indult az a fiú is az apjáVál ugyan oda ahova mi. Mi már othon össze jöttünk Így ma már lassan 4 hónapja a barátom. Egy bérházba lakunk. szomszédok vagyunk. Eddig ez szép de a probléma csak ekkor kezdődött el. Bármilyen pénzt kaptam a mostoha anyám el vette tőlem és haza küldte a családjának.. A fiának és a férjének.. Az indoka az volt hogy én tartozok neki a jegy árával. rendben el fogadtam de már annyi pénzt vett el tőlem hogy az valami hihetetlen.. már nagyon rég vissza fizettem neki a tartozást és még mindig él akarja venni tőlem mikozbe tudja hogy nekem othon se hazám se apám se anyam semmi nincs.. Ezt a barátom is észre vette és ő nem akar bele szólni de nagyon bántja öt is ez.. A mostoha anyám minden nap reggel 11 tol este 11 ig dolgozik meg keres heti 100 ezret és még így is az én kis pénzért van szüksége.? hihetetlen.. egész nap dolgozik és én a barátommal vagyok ithon jelenleg mi nem dolgozunk mert nem találunk munkát. o este 11 kor haza jön és belem köt hogy én itt akarok e maradni vagy Doncsem el össze e akarok költözni a barátommal ha igen szórák mert akkor nem számít rám.. ki hoz mást magához aki majd segít neki pénzileg.. Mert én már a barátok fele húzok nagyon.. meg fogom bán roszul fogok járni.. meg változtam. nem ismer rám.. nincs igazam .. stb stb .. es mikor válaszolnak a kérdésére vagy még akarok szólalni a válasza az hogy hagyuk jól van hagyuk.. o egyedül érzi magát és én kérdezem hogy erről miért én tehetek?? ő egesznap dolgozik nem az én hibám... A lényeg hogy nem tudom mit csináljak.. haza mennyek e vele.. vagy itt maradjak.. de itt csak úgy tudok maradni ha össze költözik a barátommal mert másképp nem tudom a házat se fizetni.. Ha haza megyek nem vár rám semmi.. es már a mostoha anyámat is ki ismertem.. nem jó ember.. othon nincs semmim. itt viszont más.. jól érzem magam és boldog vagyok a barátommal.. Tudom 3-4 hónap nem valami sok.. De már elég sokat bizonyított nekem.. sok mindenben és én bízom benne.. De nem akarom el sietni se a dolgokat. mert én még le se feküdtem vele .. Nem tudom mit kéne tennem.. ki a jó és ki a rossz.. lehet én változtam tényleg meg.. nem tudom.

2016. jún. 20. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Most már felnőtt vagy, meg kell próbálnod a saját lábadra állni. Ha a fiú benne van az összeköltözésbe, akkor az már az első lépés. De mindenképpen meg kell teremtened magadnak azt a minimumot, amire szükséged lehet, ha kiderül, hogy a fiú sem az, akinek megismerted.
2016. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy veszi el a pénzed, ha nem is dolgozol?
2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!