Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vaníliát hogy adjam? 7 hónapos

Vaníliát hogy adjam? 7 hónapos

Figyelt kérdés
Csak amiatt bizonytalanodtam el, hogy a vanília fő alkotója azok a pici magvak! Ugyebár a málna meg az eper emiatt tiltólistás. Tudom ezek a magok nem kemények, és alig kell bele. És most ne hozzuk fel a bébiételes vaníliát, mert abban csak kivonat van, és nem maga a mag. Arra gondoltam felbevagom keresztbe, és csak beledobom a rizsbe, nem hasítom fel.
2016. júl. 2. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarsz vaníliát adni a 7 hónaposodnak? Feltétlenül kell az neki? Én nem adnék még! Más. 3 hónapja kezdtem a hozzátáplálást, nem ér még rá?
2016. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén mondva, én sem adnék még neki.
2016. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
aprómagvas gyümölcsökkel felesleges egy fűszernövényt (orchidea) összehasonlítani. de én se adnék még 7 hónaposnak, ahogy fahéjat sem pl.
2016. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam rá, hogy ezt is be kellene vezetnem. Később úgyis adunk neki abból a süteményből, tejberizsből stb, amit magunknak készítünk, akkor kap, addig meg marad a kivonat a tejpépben, pudingban stb.
2016. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a vaníliás tápszer minek? Azt is sokan adják meg sztracsatellás akármit. Én magam akarom megcsinálni neki. Amúgy már 5. hónapja táplálok hozzá. És fel akarom dobni az uzsit.
2016. júl. 2. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

7 hónapos babádat 5 hónapja táplálod hozzá? hát akkor mondjuk tök mindegy, ha annyira nem érdekel, akkor meg nem mindegy?


egyébként vaníliás tápszer nincs 7 hónaposnak, 10-12 hónapos kor között vannak ízesített tápszerek, addig csak a banános van, de az is csak azért, mert egy speciális tápszer aminek rettenetes íze van önmagában, szegény allergiás babákat nem kell kínozni így.

2016. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Q fiunk ekcéma miatt pl csak ha-s tápszert, tejpépet ehetett. És a ha-s vanília ízű, és ezért kapta.

De ne te oszd az észt arról, hogy mennyire káros a vaníliás tápszer, ha két hónapos korában már hozzátápláltál.

2016. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvasni senki se tud? :O nem 5 hónapja, hanem 5dik hónapja taplalok hozzá. Tehát igazából még csak 4, most lesz az ötödik hónapja, hogy mást is eszik. Próbálom betartani a táblázatot, de pl. VANÍLIA sehol nem szerepel. Bezzeg bébikajában 4 hótól van.
2016. júl. 2. 17:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Én kaptam vaníliás tejpépet, igaz az nem tápszer. Volt abban minden szójátòl kezdve.
2016. júl. 2. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
vanilias cukrot hasznaltam es kesz...nyilvan nem ugyanaz mint a friss vanilia...de nem panaszkodott ;D
2016. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!