Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos kor után érdemes a...

6 hónapos kor után érdemes a Sinemilt tejpépre cserélni? Ki meddig adta a babájának?

Figyelt kérdés
Öt és fél hónapos babámnak nagyon bejött a Sinemil, szereti natúron is, gyümölcspürével is. Viszont ez annyira mindenmentes, hipoallergén cucc, hogy nem tudom, nem lenne-e hasznosabb, táplálóbb 6 hónapos kor után tejpépre váltani. Úgy látom, ott elég nagy is választék, igaz, azokat már nem lehet támogatással receptre kapni.
2016. júl. 7. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A sinemil/sinlac is tápláló, bármeddig adható, a tejpépek többsége vacak, egészségtelen.
2016. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a tejpép általában ízesített így nem kell gyümölcsöt hozzákeverni, könnyebbség így elkészíteni, plusz ha nem enne elég tápszert akkor is jól jön, mivel tejalapú ez is. Nekem tejallergiás babával nyilván nincs választási lehetőségem. Tápszerrel gondok vannak, nem eszik nappal rendesen, éjjel 3. napja 300 mili tápszert evett 1 körül mindig pedig nem evett éjjel fél évig és jó lenne, ha tudnék adni tejpépet, hátha jobban megenné.


De ha jelenleg minden oké, szívesen eszi a baba, akkor szerintem biztonságosabb a sinemil. Ha HA tápszert eszik vagy szopizik akkor mindenképpen, ha sima anyatejhelyettesítő tápszert akkor mindegy, a tejpépben is tápszerpor van, ha a tápszertől nem volt gond ettől sem lesz.

2016. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet egyelőre maradunk ennél. Tápszeres egyébként, de nem HA-st eszik, sima Humana Babyfitet, ez antireflux tápszer amúgy. Pont emiatt gondoltam, hogy nem biztos, hogy megfelelő neki ez a nagyon mindenre hipoallergén Sinemil. :)
2016. júl. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!