Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adja v. ki a babájának az...

Adja v. ki a babájának az Echinacea immunerősítő homeós bogyót? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
1.5 éves a kisfiam, és nagyon sokszor beteg. Nagyobb baja nem volt még, általában torokgyulladása van. A gy.orvosunk Béres cseppet javasolt, de ez semmit nem ér.
2009. dec. 20. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom is nagyon sokat beteg.Én a Bonolact Probiotikumot adom neki.Még nem tapasztaltam semmit,most szedi 3 hónapja.Most tartok szünetet.

2009. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 20. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiaim szedték mikor bölcsibe kerültek,egy rotán és a bárányhimlőn kívül-ezek sztem kivédhetetlenek-nem voltak betegek.Bár nekik elég jó az immunrendszerük.
2009. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az én fiam 9 hósan volt először beteg, de azóta általában havonta, de volt hogy egy hónapban 2x volt beteg.

Rengeteg gyümit eszik, a levegőről alig lehet becipelni, rétegesen van öltöztetve, mégis beteg.

A párom buszsofőr és a gyerekorvosunk szerint ő hozza haza a betegségeket.

2009. dec. 20. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az echinacea (kasvirág) a legjobb immunerősítő. Mi igaz más cég termékét használjuk, de általában a homeós készítmények jók. Én mindenképpen javasolnám a kipróbálását, de csak gyógyszertárból beszerzett terméket vásárolj. Pont tegnap volt a híradóban, hogy engedély nélküli homeós termékeket árulnak.
2009. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!