Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig áll el felbontva,...

Meddig áll el felbontva, hűtőben az üveges bébiétel?

Figyelt kérdés
Univer, kecskeméti, hipp, stb. mindegyik ugyanaddig? Univert vettem, de nincs ráírva...
2016. júl. 19. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez sokmindentől függ. Ha esetleg üvegből evett a baba, akkor az már többet nem használható, a kanálról viszajutó nyál és egyebek miatt, de azért gondolom ez a ritkább eset. Ha kivettél belőle tiszta kanállal, teszem azt a felét, akkor szerintem még másnapig eltartható a lezárt üvegben, a legtöbbre 24 órát írnak(láttam már 48-at is). Ez esetben is fontos viszont, hogy csak annyit melegíts fel az üvegből kiszedve, amennyit megeszik a baba, ugyanis az egyszer már felmelegített étel tovább nem tárolható.
2016. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rájuk van irva.általában 48 orát jelölnek meg felbontástol
2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kimentem a konyhába, és megnéztem az Univer sütőtök-alma kombót, rá van írva. Azt pl. 48 óráig. De lehet, hogy nem mindet addig, de rá kell legyen írva.
2016. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, most fogom a fejem, tényleg rajta van :D :D Csak azt nem értem eddig hogy nem vettem észre, pedig nagyon kerestem (lehet ez volt a baj :D )

Természetesen úgy gondoltam, ahogy az első válaszoló írta, hogy kiveszek belőle tiszta kanállal :) Ami fel van melegítve és beleeszik a baba de nem kell neki azt megeszem én :D

Köszi azért mindenkinek :D

2016. júl. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!