Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónaposnak mit adtok uzsonná...

8 hónaposnak mit adtok uzsonnára? Tejtermék, tejpép nem játszik.

Figyelt kérdés

Tejfehérje érzékeny gyanús, így a tejtermékeket még nem eheti. Anyatejes baba, 6 hónaposan kezdtük a hozzatáplálást. Tízóraira gyümölcsöt, ebédre főzeléket kap, ezeket szépen eszi már, az uzsonna a következő, de nem tudom mit adjak. Még egyszer gyümölcsöt? Vagy próbálkozzunk kenyérrel?

(nem első gyerek de a nagytesó joghurtot túrót stb. uzsizott)



#uzsonna #nyolchónapos
2016. júl. 26. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én valami gyümölcsöt adnék "sűrítve", pl. zabpehellyel vagy keksszel.
2016. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En gyumolcsot adtam suritve
2016. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is tejfehérje allergia gyanús, refluxos is, ebédre és uzsonnára is főzeléket kapott 8 hónaposan gasztroenterológus tanácsára. (Igaz nem 6 evés van hanem 5) A tízórai ezután lett kiváltva, az sinemil + párolt gyümölcs lett. Szerintem gyümölcs + sinemil/sinlac vagy akár gabonapép vagy főzelék harmadik étkezésnek, majdnem mindegy. Szerintem ezek jobbak, mint a kenyér, csak több vitamin meg ásványi anyag van bennük.
2016. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en fiam is tejfeherje allergia gyanus volt. A Sinlacot/Sinemilt eheti, ezek "tejpepek", szentjanoskenyermagbol.

2016. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sophia Ajutthaja válasza:

Vékony szeletre vágott alma, meg tudja fogni.

Miért ne ehetne 2 x gyümölcsöt egy nap?


Kenyeret, pékárut minél később, minél kevesebbet.

2016. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!