Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idő alatt vezettétek...

Mennyi idő alatt vezettétek be a tejet?

Figyelt kérdés

Olvastam már pár kérdést a tejről, de olyannal mèg nem találkoztam mennyi idő alatt vezettétek be?

1 éves a lányunk, ma reggel kapott másodjára kb 20 mlt a tápszerhez. Holnap már kaphat 30-40mlt? Vagy lassabban haladjunk? Jelenleg tápszerből reggel este 240-260 mlt eszik.


2016. júl. 31. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel kb 1 hét volt. A második egyik nap megtalálta a bátyja kakaóját az asztalon, és egy az egyben megitta, szóval nála 5 perc.
2016. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is a tápszerhez kevertem...egy hétig 20 milit...aztán következő héten már 50 milit...aztán 3. héten már 1 decit...aztán azt követő héten reggelire már csak üresen kapta...estére jó sokáig felesbe adtam a tápszerrel (1 dl tej - 1 dl tápszer) a vitamin tartalom miatt, csak reggel itta tisztán, 2 éves koráig..


tehát kb. 4 hét alatt vezettem be

2016. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!