Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hét hónapos babátok miket eszik?

Hét hónapos babátok miket eszik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ennyi idősen püréket evett...reggel szopizott, 10 óraira üres gyümölcsöt pépesítettem, esetleg kis kekszet reszeltem bele.

ebédre meg ette a különböző hús-zöldség kombókat, Sinlaccal dúsítva mert lassan hízott...kedvence volt pl a csirkemell+cékla+répa, csirkemell+sütőtök+cékla, brokkoli+alma+csirkemell (bár lehet hogy ez már később jött) a krumplit utálta. rizsből, gyümölcsből csináltam neki néha "gyümölcsrizst" = összedaráltam a kettőt.

2016. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyatejes baba. Tízórai:gyümölcsök+7gabonáspép ha híg lenne

Ebéd: Zöldségek,husi.

Este tejpép. Minden màs idõben szopizott.Tízórai és ebéd mindig alvás után volt, az oka az, hogy szopizàs utàn aludt el. Nem lett volna jó kétszer etetni.


Gyümölcs: alma, õszibarack, mivel pont idény volt ezért sàrgabarack is, de csak kis mennyiségben, banàn, szilva, meggy,gesztenye.


Zöldség:répa, paszternàk, krumpli, sütõtök, tök, cukkini, brokkoli, talán padlizsán de az nem biztos,cékla, spenót,sóska.


Ezenkívül rizs, csirkemell.

2016. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Lemaradt:zöldborsó paszírozva, paradicsom mag nélkül és édesburgonya.
2016. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem evett ekkor. :( 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást de vagy el se fogadta vagy sírt az első kanál után és nem akartam erőltetni vagy a hasa fájt. 7,5 hónaposan érett meg a hozzátáplálásra de 8 hónapos koráig csak sütőtököt, almát és krumplit evett, azóta is rosszul állunk mert sok ételtől fáj a hasa. (10 hónapos)
2016. aug. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!