Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kell kiváltani a reggeli...

Mikor kell kiváltani a reggeli és az rsti tápszert étkezésre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy éves korig még kell az 500 ml tápszer naponta, így gondolom a reggeli és a vacsi még tápszer a nem anyatejes babáknál. De mikor kell kiváltani a reggelit? És mikor a vacsorát? Nálatok hogy volt?
2016. aug. 13. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kettőt nem váltjuk ki, hanem pótoljuk szilárddal mikor már kevés.

ezt te látod majd, pl. felébred éejjel vagy reggel belecsipeget a reggelidbe a tápija után.

én 10 hónapos korában adtam a fiamnak fürdés előtt ebéd "maradékot", majd alvás előtt ugyanúgy tápi, reggelire meg 1 éves korától kapott a tápi mellé katonákat.

2016. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 évesek és még mindig tápszerrel (junior itallal) kezdik és zárják a napot, közvetlenül ébredes után és alvás előtt. 1 évesek múltak mikor elkezdtek normális reggelit, vacsorát IS enni. Tehát kb 06.00 tápszer, 08.00 reggeli, ill. 19.00 vacsora, 21.00 tápszer.
2016. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fiam is még reggel, este tápszerezik, lassan 2,5 éves.

Bár a reggelit fontolgatom másra cserélni (pl tea), mert lassan kezdi a bölcsit és tápszer után jó pár óra mire annyira éhes lesz, h reggelizzen.

2016. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem kiváltani kell, hanem mellé bevezetni a normál étkezést. Van, aki úgy csinálja, hogy reggel megissza a tápszert a baba/kisgyerek, és utána leülteti reggelizni, és van, aki ezt is a reggeli részeként adja neki egy idő után. Vacsoránál ugyanez.
2016. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!