Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baba itatása. Kinek mi vált be?

Baba itatása. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
7 hónapos babának keresnék jó megoldás a vízivásra. Vannak csőrös itatóink (Tommee Tippie, MAM, Avent) de ezekből nem tud inni. Kipróbáltam én is, alig lehet kiszívni a vizet belőlük, nem csodálom, hogy csak rágcsálja a csőröket. Svéd itatóból adok neki vizet, 10 ml-esével, de így is úgy összepacsálja magát az előke és a ráterített textilpelus ellenére, hogy egy itatás = egy öltözés. Azért ez így nem praktikus.
2016. aug. 22. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Cumisüveg.
2016. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt hogy abból kapott vizet! De gondoltam jobb lenne áttérni itatóra.
2016. aug. 22. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor pohár.

Nekünk sosem volt csőrös itatónk. Cumisüvegről pohárra szoktattam.


Ha nem akarsz törékenyt adni a kezébe, akkor az Avent tároló poharat ajánlom (műanyag). Nekünk bevált.

2016. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy pohár+szívószál.
2016. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen fajta van, a csöpögésmentes poharakból nem tudott inni. Lehet kapni a nagyobb tescokban is.

2016. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kubu Water-t vegyél (mostanra már megint van szelep a kupakban, tavasszal újítottak, kispórolták belőle és sima palack lett belőle belső szelep nélkül).


A benne lévő üdítőt megiszod, a palackba pedig töltesz amit gondolsz. A többi itató csőre penészedik, vagy nehezen jön belőle a folyadék vagy folyik-csöpög akkor is, ha nem kellene, ráadásul drága is.

2016. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokat kipróbáltunk (három gyerek van), a másodiknál jöttem rá a kubu water-es megoldásra, onnantól minden más ment a kukába. (előző voltam)
2016. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2016. aug. 24. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!