Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan és mivel vezettétek be...

Hogyan és mivel vezettétek be a glutént?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos kortól kóstoltattam.

6 hónaposan kevertem a gyümölcsbe Detki bio babakekszet. Abban van glutén, de tojásmentes.

2016. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a babakekszekben általában tojás van, ami allergén, de még mogyoró dió származék is lehet..1 éves kor alatt nem ajánlott, megtévesztő az elnevezés


én milumil 7 gabonás péppel, amikor már 50 gramm gyümipépeket megevett, kb 6. hónap közepén, végén, kétnaponta egy mokkáskanállal kezdve és folyamatosan növelve az adagokat (miután millio netes szakirodalmat elolvastam ezügyben)

2016. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem olvastam Millió szakirodalmat mielőtt adtam a gyermekemnek kekszet :D De remélem azért a válaszom valamennyire hasznos lesz:)

Én is babakeksszel kezdtem. Mindig egy picit tettem a gyümölcsébe:) 5 hónaposan. Plusz a hipp 7gabonát adtam.

A sok-sok szakirodalom ellenére a kislányom teljesen egészséges,nem allergiás,túl élte... ;)

2016. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 gabonás péppel 6,5 hónapos korában. Egy babakanálnyit kapott a pépjébe.
2016. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 gabonás péppel szintén, gyümölcsébe tettem.
2016. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak első 2 hétben adtam mokkáskanálnyi adagokat, azután drasztikusan növeltem. nem emlékszem pontosan hány grammot jelent egy adag a milumil 7 gabonás pépből, de negyed-, majd féladagokkal folytattam a 3.héten, azért is, mert ekkor már betöltötte a 7. hónapot (kb 6,5 hónapos korában kezdtem adagolni a glutént)és ugye ajánlás, a 6. hónap után, de mindenképpen 7. hónap előtt bevezetni, ill ha már 50 g gyümölcspép elfogy
2016. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan kapott búzadarát a főzelékébe, gyümölcsbe, mikor mibe
2016. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!