Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy folytassam a hozzátáplálást?

Hogy folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Kisbabám anyatejes, most 7 hónapos, 6 hónapos volt, mikor elkezdtem kóstoltatni az első ételeket. Szépen haladunk azóta is, 4-5 naponta új ízt kóstol. 1 hónap alatt nagyon gyorsan kiváltottunk 2 étkezést is, a tízórait és az uzsonnàt. Nagyon ízlett Neki minden, amit eddig adtam, sem hasfájás, sem màs tünet sem volt az ételektől. Szívesen eszik mindent, így egész adagokat tudok adni Neki.

Most viszont egy kicsit gondban vagyok, hogy a következő étkezést, az ebédet mikor vàltsam ki!?

Szeretnék a fokozatossàgnàl maradni, ugyanakkor haladni, hogy legkésőbb 1 éves koràra az összes étkezés ki legyen vàltva.

Ti hogy csinàljátok/csinàltátok?


2016. szept. 25. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én havi 1 étkezést váltottam ki. A héten lesz 1 éves és az összes étkezés ki van váltva. Szintén 6 hónaposan kezdtem. 7 hónapos volt amikor az első étkezés ki lett váltva. 8 hónapos volt amikor kiváltottam a második étkezést, 9 hónaposan a harmadikat, 11 hónaposan kezdett igényelni rendes vacsorát és csak nemrég rendes reggelit, itt mondjuk nem volt 1 hónap.

Szerintem egyelőre lassíts, pár hétig maradjon a 2 étkezés aztán jöhet a harmadik.

2016. szept. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan igy folytasd. Én ebédnél eleinte szoptattam aztán kóstolt. Ha láttam hogy tetszik neki a zöldség akkor egy két hét után forditottam elbb jött a szilárd aztán a szopi. Naprol napra többet kért a zöldségből végén már ne kellett a cici utána
2016. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!