Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen sorrendben folytassam...

Milyen sorrendben folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Heti egy új ételt adtam eddig a babámnak, almát és barackot. Amit mostanában lehet: burgonya, cékla, sütőtök, sárgarépa, meggy. Ezeket milyen sorrendben vezessem be?
2016. aug. 6. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy szeretnéd :) Nem kell ezt olyan vérkomolyan venni - arra figyelj, hogy tejtermékek, tojás, allergizáló csonthéjasok egy éves kor alatt ne kerüljenek az étrendjébe! És apró magvas gyümölcsök se, mint eper, áfonya stb.


Simán lehet, hogy nem fogja szeretni pl.a répát vagy a sütőtököt - azokat ne erőltesd hagyd ki, majd később újra próbálkozhatsz.


Anyatejes baba amúgy?

2016. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Igazából teljesen mindegy. Én annyi trükköt vetettem be, hogy az uzsonnát hamar kiváltottam, és akkor kapott barackot vagy szilvát. Tízóraira pedig kóstoltattam. Így ha valami, amit újonnan vezettem be, megfogta a hasát, nem szenvedett, hiszen a szilva/barack délután ellensúlyozta. Azután tértem rá erre, hogy a sütőtök után 3 napig sírt, mert nem tudott kakilni.
2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!