Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálással volt valaki...

Nünü87 kérdése:

Hozzátáplálással volt valaki hasonló helyzetben? Csak az írjon aki volt.

Figyelt kérdés
Hat hónapos a kislányom. Tápszeres születésétől kezdve. 4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást de nem nagyon akart enni kiskanállal. Akkor leálltam vele csak tápszert kapott most egy ideje a védőnő tanácsára megint próbálkozunk. Üveges bébiételt továbbra se nagyon fogad el amit én készítek neki valamikor megeszi szépen valamikor egyáltalán nem. Volt így más is? Ha igen mit csináltatok ilyen helyzetben?
2016. szept. 28. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltettem. 7 hónapos elmúlt mire hajlandó volt enni. Persze én is aggódtam, hogy nem elég neki a tápszer de ő jól elvolt. Viszont mire elkezdett enni kanállal igényelte is hamar az egyik étkezés kiváltását, egyébként onnan gyorsan haladtunk de addig meg szó szerint sehogy.
2016. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor nem fogadta el, ha nagyon éhes volt és tūrelmetlen.
2016. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Mi szünetet tartottunk. Lányom is tápszeres volt, 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást, de nem akarta. Akkor 2 hét szünet. Akkor se nagyon, akarta, akkor még 2 hét. Utána sikerült. Azóta is mindent megeszik.

Ne erőltesd, ha nem kell neki, ne egyen. Akkor adj neki vmi tejpépet v tápszert.

2016. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. szept. 28. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

csak egyfélével szabad eleinte próbálkozni, eleve azt kell először megszoknia, hogy van idegen íz is.

első hónap, első két hét pl csak alma (ilyen olyan pép, vagy püré formában), 2. két hét csak pl barack. plusz glutén bevezetése.

kövi hónapban jöhetnek a zöldségek, kb 3 naponta újat bevezetni.(puffasztók kerülendők)

aztán a darabos étkezés, plusz hús


stb minden a neten, hogy mikor mit lehet bevezetni

2016. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!