Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adtok a babának...

Mikortól adtok a babának délután is enni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

?????


(Csak nehogy feljelentsenek veszélyeztetésért)

2016. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen hozzátáplálásról beszélek!!
2016. okt. 24. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekelnek a válaszok, csak azért írok. Még egyelőre csak egyszer adok egy nap, vagy tízóraira, vagy ebédre, mikor hogy jön ki a lépés. Lassan szeretnék délután is adni neki egy kis gyümölcsöt, gabonával, vagy rizzsel, de nem tudom, hogy mikor lehet.
2016. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak délután adok neki, uzsonnára evett eddig a legkevesebbet mindig tápszerből így ezt váltottuk ki 4 hét kóstolás után. Azért ilyen lassan mert hiába van hatalmas étvágya sajnos sok gyümölcs/zöldség székrekedést okozott nála.

Következő az ebéd lesz amit ki szeretnék vagy tízórai ahogy ki jön a lépés, de nem sietek.

2016. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 10 hónapos korára lett kiváltva az uzsonna is.

Tizoraival kezdtük fél évesen, ebédet 2 hónappal később.

2016. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük a tízóraihoz képest 2 hét múlva, mert adtam estére tejpépet. Uzsit akkor mikor elhagyta az alvàs utáni szopizàst. Ez kb akkor volt, mikor 7,5-8hónapos lehetett.

Szerintem mindent a baba (is) diktál. Ha latod, hogy nem okoz gondotaz étel, a napirendbe is simán bele tudod illeszteni, és kiváltottad a tízórait, ebédet/ezt szokták javasolni/, akkor nyugodtan, de csak olyan étellel, amit màr evett gond nélkül. :)

2016. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!