Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás, hogyan tovább?

Hozzátáplálás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete próbálgatjuk az almát, már próbáltam párolva, nyersen, egy pár perce bio üveges bèbiétellel, de nem igazán kell neki, az üvegeset ki is hányta most.Következőnek sütőtököt gondoltam.Ma hogy kijött neki az alma szerintetek már ne adjak semmit, vagy délután megpróbálkozhatunk a sütőtökkel?


A segítséget nagyon megköszönném!☺



2016. nov. 16. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki semmir pár napig, ha kihányta az almát
2016. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak pár napig, hanem pár hétig felejtsd el. Nem áll készen rá.
2016. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Talán még nem áll készen rá. Várj vele legalább egy hetet és utána próbálkozz újra.
2016. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 napig nyammogott az almával, semmi gond nem volt ma kapott csak üvegeset, gondoltam hátha az jobban ízlik neki, de hülye voltam, maradni kellett volna a házinál...esetleg a hányásnak lehet köze hogy tegnap oltást kapott?5 hónapos a kicsi
2016. nov. 16. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy tápszeres.
2016. nov. 16. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres, akkor sem érett rá. Ennek nincs jelentősége. Várnék a helyedben legalább két hetet, akkor kezdd újra. Ha még mindig nem fogadókész, akkor még mindig simán várhatsz.
2016. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, az lehet a baj, hogy nem érett még meg rá az emésztőrendszere, illetve egyszerre csak nagyon picit adj neki, egy- két kanállal, és tápszer után mindenképp, ezentúl meg egy nap csak egyszer, majd par naponta emelheted az adagot, de lassan, hozzá kell szoknia.ilyen pici korban még az anyatej(tápszer)a csecsemő fő tápláléka egészen 6 hónapig, onanntól lehet szépen lassan hozzászoktatni a többi ételhez.nem kell sietni sehova.az én lányom, majdnem 7 hónapos volt mire elfogadta az anyatejen kí vűli ételt.
2016. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!