Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki miert kezdett sinlacot/sine...

Ki miert kezdett sinlacot/sinemilt adni 6 honapos kor elott?

Figyelt kérdés
Pl nem hizott a baba (mennyire?)? Foleg anyatejes babak erdekelnenek, de persze tapszeres tapasztalat is johet. Koszi!
2016. dec. 15. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3,5 hósan kezdtem el adni a Sinemlilt, mert nem akart hízni. Csak a cicit fogadta el, de mivel a tejem nem volt laktató (zsíros), és kb. 5 percenként el is aludt, így soha nem tudott jól lakni, jól aludni. Ami a legszebb, hogy a cumisüvegből sem fogadta el a lefejt tejet, sem a tápszert, pedig 100 féle cumit próbáltunk, hátha valamelyik kompatibilis lesz a gyerekkel.


Eleinte hígan adtam neki a Sinemilt, aztán egyre sűrítettem/ízesítettem, amikor már a hozzátáplálás is megkezdődött + maradt a cici is. Kb. 9 hónapos koráig adtam Sinemilt (akkor már ritkán), mert annyira keveset evett egy étkezéskor, hogy ezzel is pótoltam. Míg más baba 1 évesen megitta a min. 2 deci tápszert, addig ő megevett 60 ml Sinemilt. Szóval kellett.


Kül. 3360 grammal született és most 17 hósan talán eléri a 10 kilót, ennek ellenére egészséges kinézete van, nem beteges.

2016. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdtem, mert lassan hízott, és mert estére kevés volt a tejem, gyakran ébredt, mert éhes volt, de az éjjeli etetésekbe meg belealudt, így sosem lakott jól. Én lefejt anyatejjel kevertem ki a Sinlacot, nem vízzel, így jóllakott, a súlya is jobban gyarapodott.
2016. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!