Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van olyan itt akinek a babája...

Van olyan itt akinek a babája imádott 1 ételt? és aztán 1 hétre rá hányingert kap csak ha ránéz öklendezik

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
15 hós és a banánról van szó
2016. dec. 16. 11:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2éves, a paradicsomos spagettivel jártunk most így. Nem lehet, hogy túl gyakran kapott? Emlékszem, imádtam gyerekként a marhahúslevest, de minden hétvégén azt főzött ezért mamám, a mai napig nem tudom megenni...
2016. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A szőlővel. Semmi mást nem volt hajlandó uzsonnára enni, hiába kínáltam más gyümit is vagy pl kekszet hozzá, dobált el mindent. Kb 1 hét után pont a szőlő került a dobálás sorsára.
2016. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K...László ***** válasza:
Én kiskoromban szerettem a tejbegrízt. Amikor oviban egyszer azt kaptam, és kozmás ízt éreztem rajta, és visszahánytam a tányéromba, az óvónéni nem látta/ nem vett róla tudomást, és énekelt nekem, miközben megetetett abból!!! Lefogta a fejemet (simogatva!), hogy ne tudjam elhúzni a kanál elől, és belém tömte. Én tudtam a csoportban egyedül folyékonyan beszélni, és nagyon utáltak miatta, meg a szüleimet is utálták pont emiatt, és ezért lehetett ilyen gonosz. Soha meg sem hallották az óvónők, amit mondok. 35 éve nem ettem tejbegrízt, mert hányok tőle! Mikor otthon meséltem az esetet, el sem hitték! Ha lesz gyerekem, én mindig meghallgatom, és utána járok az ilyen dolgoknak, mert nagyon torz és antiszociális lehet felnőtt korára. Mint én.
2016. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!