Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereknek is van 2 évesen...

Más gyereknek is van 2 évesen imádott kisplédje?

Figyelt kérdés

A gyermekem állandóan hurcolja magával, pláne ébredés után. Ha elveszem tőle, akkor sír.

Ha "elhagyja" és elteszem, akkor egész nap nem keresi. Lefekvés előtt keresi, de ha pl: éppen a mosóban van, akkor elalszik nélküle.



2016. dec. 7. 16:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként jelenthet valamit, hogy ennyire ragaszkodik hozzá? Vagy majd elmúlik és hagyjam?
2016. dec. 7. 16:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy van ilyenje! Ez egy olyan tárgy, ami biztonságot ad neki. Nem akarok itt sokat okoskodni, olvasd el az alábbi írást ebben a témában: [link]


Mikor a fiamnak kialakult, melyik párna az, amit így imád, rögvest beszereztem belőle egy „pótot” is. :)

2016. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Unokahugom lassan 8 éves, és még mindig a kedvenc lepedőivel alszik, sőt, sír, amikor kimossák, mert "elveszik az a jó illata".
2016. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4 éves fiam a macijával megy mindenhová, azzal alszik. Ha ki van mosva képes leszedni vizesen a szárítóról.
2016. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gyerekkoromban. Sőt, még mindig megvannak a foszlányai, elraktam emlékbe. :) Nagyon szerettem. Van, aki plüssállatokkal alszik, nekem az nem kellett.

Semmiképp ne vedd el tőle, inkább próbálj szerezni egy ugyanolyat, amíg lehet, hátha elveszik vagy tönkremegy, legyen másik szükség esetére. :)

2016. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 és fél éves, de sose volt kedvenc plüsse vagy játéka. A plüssöket néha megszeretgeti, néha játszik velük, aztán leteszi vagy ledobja valahol, és el van felejtve. Tűzoltóautóval, kukásautóval, kisvonattal, matchbox-szal, sőt néha vasúti sorompóval vagy két-három műanyag fával alszik. Csak az a lényeg neki, hogy valami legyen az ágyában.
2016. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 eves kisfiam egy kis vekony lepedot valasztott ki maganak masfel eves kora elott kb. Azota az a nyugtatoja :D Kimosni is nehez mert ha adok neki egy masikat ami tok hasonlo, az nem jo neki, egybol kiszurja. Ugyanigy foleg ebredes utan es alvas elott van ez a cipeles mint nalatok is. Olyan edes :)

Lanyomnak kisparna lett a mindene ennyi idosen. De kiskoromban nekem is volt egy parnahuzat, es a testveremnek is.

2016. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6,5évesa lànyom,kb 1év szokott le plédiről,ahogy ő hívta😊Ő szopta szagolgatta,ha sirt megnyugtatta a pléd.
2016. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 3 éves kislányom a paplanjához és a párnájához ragoszkodik. Még a nagyszulokhoz is viszi magához ha ott alszik. Nemrég kapott nagy ágyat és hozzá nagy ágynemut és nem kell neki csak a kicsi. Engem nem zavar, szerintem aranyos.
2016. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetes dolog. :) A kisgyermekek többsége ragaszkodik a "rongyijához". :) Van, akinek úgy néz ki, mint ha a kisegér megrágta volna. :D Annyira viseletes már. Ismertem egy gyermeket, aki kb 10-12 éves koráig megtartotta ugyanazt a rongyit, sokáig nem nagyon szerette azt se, ha ki lett mosva. Nem tudni, hány éves koráig maradt volna a "kabalája", állítólag 10-12 éves korában elvesztette, szóval még akkoriban se mondott volna le róla. :)
2016. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!