Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpepet szeretnek csinálni...

Koncsik szilva kérdése:

Tejpepet szeretnek csinálni 6honapos fiamnak De a dobozra csak annyi van írva hogy egy kanalhoz 3 kanál víz szukseges! ti mennyit adtok a babának? Annyi tejpepet mint például amennyi kanál tapszert is kap?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Összsúlyra annyit, mit amennyi tápszert megeszik.


Tehát ha 150 gramm tápszert szokott megenni (kb 150 ml) akkor a pép teljesen kész állapotában is 150 gramm lesz, ez egy adag.


Ha esetleg kevesebbet eszik belőle, az nem baj, mert a pép laktatóbb. Kínáld mellé vízzel vagy teával (nap közben is ha már eszik pépeset), mert szomjasak lehetnek a sűrűbb kajától, és a székletük is kevésbé sűrűsödik ha isznak mellé.

2017. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az elején egy kanállal csináltam, hogy szokja. Volt, hogy az se fogyott el.
2017. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor jol gondoltam

Okes Koszonom

Akkor a jövőben is ugy kapja majd :-)

2017. jan. 2. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amik nekünk vannak tejpépek, arra az van írva, hogy egy adag az 4-5 kanál, és naponta max 2 adag, tehàt max 10 kanál.
2017. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!