Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert bombaznak azzal, hogy...

Miert bombaznak azzal, hogy adtam e mar levest, miert nem adtam, mar kell?!

Figyelt kérdés
Het honapos a fiam, hozzataplalas van, de meg csak fozelekek, gyumolcsok, levest nem adtam. Elso babam, lehet en tevedek....irnatok velemenyt? Ti mikor adtatok, mit? Olyan nagy baj , ha meg nem adtam?
2017. jan. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Már nyugodtan lehet adni, csibemell-zöldségek (kis répa, krumpli) nagyon gyengén fűszerezni, majd mikor kész a leves, lemixelni, hígítani, és akár nagy lyukú cumisüvegben adni neki vagy nem annyira hígítani és akkor kanalanként.
2017. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
A hígítást a leves saját levével gondoltam, nem külön vízzel, nehogy tévedés legyen :D
2017. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Nem baj. Nekem a védőnő mondta,hogy a levesből husikát,zöldségeket,krumplit lehet bele főzni, pici tésztával,kicsi levével nyugodtan lehet adni. Ezeket a te babád eszi.Semmi baj nincs évvel. Nyugi :)
2017. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem baj.


Mi nagyon levesesek vagyunk, ezért az én gyerekeim hamar kaptak levesből is. De csak azért nem főztem volna, hogy neki adjak :-)

2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!