Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Foztem zoldseglevest a fiamnak...

Foztem zoldseglevest a fiamnak. Ugye semmi ertelme nagyon higan adni?

Figyelt kérdés
megfoztem, ahogy magunknak is szoktam , kis mennyisegben, nem fuszereztem, majd a zoldsegeket osszeturmixoltam, a fozolevel felhigitottam, de ugysem olyan lett mint a mi levesunk allaga, sokkal surubb... arra gondoltam, hogy csak a levet nem adhatom, annak nincs nagy ertelme...igy viszont az az erzesem, hogy nem is levest adtam neki. Jol keszitettem el? 8 ho
2017. jan. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 hónaposnak nincs szüksége levesre. Főzelék kell neki, ami lényegében az, amit készítettel neki. Azaz zöldségek turmixolva. Mehet neki ilyen sűrűn, ha egyébként minden zöldség, ami benne van már ismerős neki.

Még egy kis húst is tennék bele.

2017. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen... mindig fozeleket kap, gondoltam ma adok "levest" :)) Jobb lenne haromszor adni etelt nek? Delelott gyumi, delutan fozelek, estere egy kicsit kezdtunk vacakolni a szopival.
2017. jan. 26. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő valtozatosnak talalja a főzelékeket, ha nem minden nap ugyanazt a verziót kapja. Szóval neki az íz a változatosság.

Nem tudom egy étkezést mennyi idő alatt valtottal ki, de ha úgy látod éhes, vagy megenne többet, akkor megprobalhatod az ebédet is kiváltani.

2017. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az esti utolso szopival van a gond, mert ugy erzem nincs eleg tej, egykor mar fel van kelve, es utana meg vagy haromszor
2017. jan. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!