Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy csináljam? Ötletek?

Hogy csináljam? Ötletek?

Figyelt kérdés
Kislányom 6,5 hónapos. 2 hete kezdtük el a hozzátáplálást. Próbálkoztam almával, őszibarackkal, répával de semmit nem akar megenni.( pár nap kihagyással) Löki ki a nyelvével. Mit csináljak, hagyjak ki megint pár napot, vagy próbálkozzak, hátha? erőltetni se akarom.
2017. jan. 31. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt ez nagyon sok íz neki. Egy félét is kb 5 napig érdemes adni neki. Ha kilöki akkor igen szünetet érdemes tartani. Egy- két hetet. Lével próbáltad először?
2017. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Az alma levével. Azt se nyelte le. Kiköpte. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz. Kisfiamnál nem volt ilyen gondom.. (egyébként csak anyatejes)
2017. jan. 31. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Az enyem is ezt csinalta 11 honapos koraig. SEMMIT nem volt hajlando lenyelni. Aztan 1 eves kora ota mindent eszik. Lassan ket eves es meg sosem volt beteg.

Hagyd, haladjon ugy, ahogy igenyli.

2017. febr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Elso valaszolo. 2 het azaz 14 nap alatt a 3 izre azt mondod nagyon sok ?? Te hetekig adtal egy valamit?
2017. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém még egy évesen is kiköpött mindent, csak paradicsomot meg uborkát rágcsált. Most két éves, a bölcsiben eszik szépen, itthon meg alig. Vannak ilyen babák, akikkel szenvedés a hozzátáplálás, de ez van... Majd egyszer fog enni.
2017. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, akár egy hétig is lehet adni egy ízt, sőt érdemes. Ugyanis ez csak egy két kanál, és számára nem unalmas, hisz anyatej sem számára! Így megszokja az ízt. Én kb 6 napig kóstoltattam! Hisz ez nég csak kóstoltatás!!! Olvass utána! Nálunk bevált igy
2017. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!