Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Glutén bevezetése? Különösen a búzadarán akadt meg a szemem!

Figyelt kérdés

Tápszeres a kisfiam, 4 hónapos. Kóstolgatunk egyelőre. Védőnő mondta, hogy 5 hótól naponta fél háztartási kekszet adjak a babának a glutén miatt.

[link]



2014. okt. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 honapos,1 hete adom neki a Hipp babakekszet a gluten miatt. A gyerekorvos tanacsara
2014. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztrák rokonaim nagyon csodálkoztak, hogy Magyarországon nem adnak már 4 hónaposan glutént a gyerekeknek. De olvastam nemrégen, hogy legújabb kutatások szerint 4 hónaposan már be kell vezetni a glutént.

Naponta adhatsz a gyümölcsbe keverve kekszet a babádnak.

2014. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. okt. 1. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
a hazai legfrrisebb allaspont, h 6 hos koraig muszaj bevezetni. en se buzadarat, se lisztet, se sima kekszet nem adtam. olyan hipp bebietelt vettem neki, amin del van tuntetve, h tartalmaz glutent. nvelem egyebkent a vedono es a gyerekorvos is elmulasztotta kozolni. keson kaptak eszbe, de azert meg pont nem csusztunk ki+ egyszer tok veletlenul kapott szerintemnem sokkal 4 hos kora utan. aztan volt egy nagyobb szunet... most mar mindenfelet eszik, de azert arra meg mindig figyelek, h ne a "legalja" elelmiszer tipusokkal igyem be a glutent. nekem pl a meg mindig nepszeru haztartasi keksz ilyen....
2014. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A háztartási kekszet a tojásport miatt nem adnék neki, amit tartalmaz. Inkább házilag készítsd el.
2014. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Házilag még főzni sincs időm nagyon, nemhogy kekszet sütögetni :)

Heti 2szer gyógytorna+tanácsadás, pluszz a nagyot oviba hozni vinni. És hol van még a takarítás, segítség meg 300 kmre van :(

2014. okt. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!