Mit mikor vezettetek be?

Figyelt kérdés
Leìràtok lègyszi hogy mit mikor vezettetek be es hogy mikor kezdtètek a hozzàtàplàst? Köszi 😊
2017. márc. 7. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korában kezdtem. Írd be a keresőbe, hogy hozzátáplálási táblázat, válassz egy szimpatikusat és haladj aszerint
2017. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Van, aki arra eskuszik, hogy zoldsegekkel kezdjuk, mert a gyumolcsok edesek, es utanuk mar nem enne meg a gyerkoc a zoldseget. Nalunk ez igy is volt :D almaval, banannal, barackkal stb kezdtem, es bizony jo ideig huzta a szajat a krumplira. De mar 10 honapos korara imadott enni akarmit, ugyhogy hala isten nalunk nem tartott sokaig.
2017. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én hulyesegnek tartom a bevezetést meg a táblázatokat, én csak adtam és kész 3hetesem kezdtem és mindenből normális adagot kapott.. Legyen bármi, tej termék, csoki, pörkölt, tészta, tojás, nem mind1? Akkor adtam mikor kedvem volt hozzá, már lassan egy éves a kishercegem és semmi baja :)
2017. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 akinek epp tudogyulladasa van, de te a jo istennek se vinned be korhazba, mert "otthon jo helye van", te meg par heten belul ismet szulsz, es mikor leforraztad magad par hete se voltal kepes korhazba menni, mert te jobban tudod, mint az orvosok 😂Nagyon felelossegteljes anyuka vagy.
2017. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Krumpli
2017. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
#4 jó is lenne tudni miről beszélsz :) talán esetleg össze keversz valakivel, sőt tuti!! :)
2017. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!