Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha turmixolok le almát meddig...

Ha turmixolok le almát meddig tárolhatom hűtőben/fagyasztóban?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megbarnul a hűtőbe és gusztustalan lesz, citromtól nem,de gondolom pici babáról van szó,így azt nem tennék bele. Fagyasztóba hát nem tudom..oda se tenném. Én mindig frissen csináltam mert sokból nem tart, a maradékot meg szépen megettem.
2017. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Almát mindig kapni,igy én csak frissen csináltam,max aznap odaadtam neki.

Attol semmi baja nem lesz hogy bebarnul,az csak az oxidácio miatt van,attol még ehetö.

2017. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadnak hűtőben pár óráig. A babának semeddig, mert nagyon könnyen elszaporodnak benne a baktériumok. A friss gyümilevek és gyümiturmixok a legveszélyesebbek, pedig az ember nem is gondolná. Ha tárolni szeretnéd, mindenképpen hőkezelni kell.
2017. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!