Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Döglött béka a fagyasztóban?!

Döglött béka a fagyasztóban?!

Figyelt kérdés

A 6 éves fiú unokám döglött békát rakott a fagyasztóba.

Eredetileg a hálóba tette de ez nekem már túl sok!40 éves tapasztalatom van pedagógia terén de ez az első alkalom amikor ilyet láttam!Ni lehet ennél rosszabb?



2016. júl. 8. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a 3 éves pókokat pakol a papucsomba :) biztos vicces ahogy sikoltozok tölük...


A 6 éves már megerti nem, hogy ne hordja a házba? Adj neki egy dobozt gyüjtsön abba.

Vagy unaktozik azért csinálja...

Ez azèrt nem a világ vége ;)

2016. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem kérdezted miért csinálta?
2016. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
"Ni lehet ennél rosszabb?"-ha élő békát visz be :D
2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele.
2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Szakadok a röhögéstől!!!! Bocánat, ne haragudj, biztos a helyedben a hajamat tépném, de annyira jó fej kisgyerek!!! :D:D:D

Mi lehet ennél rosszabb??? Nagyon sok minden. Pl másokat bántani, csúnyán beszélni, hazudozni, lopni, sumákolni, érzéketlennek lenni vagy lustának, szóval egy béka nem a világ, menj, szívj egy kis friss levegőt, aztán próbáld a dolog vicces oldalát nézni!!

2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Volt amikor viszont döglött egérrel üldözte a másik 11 éves lányunokámat!Csak az kellene még hogy az elsős unoka a saras kotyvalékait kezdje el fagyasztgatni!
2016. júl. 8. 14:28
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Jól értem, hogy itt nem egy erős biológiai érdeklődésű gyerekről van szó, hanem azért csinálja ezeket, mert titeket akar ijesztgetni/bosszantani vele?


Ha így van, akkor azért a 40 év pedagógia tapasztalatodból biztosan elő tudsz ásni pár gyereket, aki mindenféle csínyekkel hívta fel magára a figyelmet. Mert tök mindegy, hogy béka, egér vagy bármi más, amitől rá figyelnek, vele foglalkoznak, amivel hatni tud másokra. És ez annál inkább érdekes számára, minél inkább kiakadtok tőle.


Ha mondjuk ő öli meg az állatokat, az már megint más ügy.

2016. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon eleven kisfiú lehet, igazi rosszcsont. De szerintem (ez alapján az egy csíny alapján) ez az a fajta rosszaság, amit majd kinő, és egy szép napon nevetve emlegetitek.

A hazudozós vagy sunyi jellem szerintem is ennél sokkal rosszabb.

2016. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De nehogy azt higgye bárki hogy ennek ellenére nem hazudik!
2016. júl. 8. 15:54
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

„Csak az kellene még hogy az elsős unoka a saras kotyvalékait kezdje el fagyasztgatni!”


Nézd, kedves „nagymama”, a fiam fagyasztott már saras kotyvalékot, vizes szivacsot, gyurmafigurát… kísérleti jelleggel. Mi a gond ezzel?

Döglött állatot nem fagyasztana, mert tudja, hogy a tetemek fertőzőek lehetnek, nem valók ilyen helyekre, nem is fogdossa őket (egyébiránt szeret minden állatot).

Nem lehet, hogy az a gond, hogy nem beszélgettek vele eleget, nem magyarázzátok el neki a dolgok miértjét?

Az eddig megnyilvánulásaid , és a „40 éves tapasztalatom van pedagógia terén” felkiáltásod alapján néhai nagyanyámra emlékeztetsz, akit mi, az unokái nem igazán kedveltünk, és ott bosszantottuk, ahol tudtuk – hiába volt évtizedekig óvónő. Vagy megcsömörlött a gyerekektől, vagy sosem értett hozzájuk, mindenesetre kis idegesítő hülyéknek kezelt minket, és a gyerekek ezt érzik, lehet bármilyen mosolyt az arcra erőltetni.

2016. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!