Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírnátok, hogy pontosan...

Leírnátok, hogy pontosan mikor és hogyan kezdtétek el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan reszelt alma levével kanalanként fokozatosan emelve.
2017. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hány kanál utan jött a pép?
2017. ápr. 15. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan. Egy hétig napi 1-2 kanál almalé, következő héten banánlé ugyanígy. Utána ugyanez a két gyümölcs pépjeivel.
2017. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan akartam elkezdeni, de nagyon érdeklődött a kezünkben lévő ételek iránt már 5,5 hónaposan, így elkezdtem. Később megbántam, mert nem jöt be neki az evés és hónapokig szenvedés volt mindkettőnknek, de még most 2 évesen is. Egyébként nyáron turmixoltam le barackot, lefagyasztottam pici poharakba és azzal kezdtem, először egy-két kanállal, és még hónapokig egy-két kanállal, mert kiköpött mindent. Barack után alma, majd körte, aztán répa, krumpli volt, aztán banán és nem emlékszem a többire.
2017. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fél éves korában. Reszelt almával kezdtük. Első nap 1 kanál. Második nap kettő. Útánna kicsit több. Útánna krumpli ugyan így. Ezek után én már úgy szoktattam mindenhez hogy egy nap egy-három kanállal kapott és másnap normális adagot. Az első hónapban pl vacsi volt párolt krumpli-répa-petrezselyemgyökér kombó anyatejjel vagy egy kanál táppal és főzőlével (ilyenkor főztem) turmixolva. Nagyon jó táblázatok vannak erre a neten. Banánt én nem adok neki a mai napig, nagyon nagy székrekedést tud okozni a kicsiknek. Egyedi de a kicsimnek az alma is ezt váltja ki. Elvileg ha 6. Hónapban kezded el azokat eheti ami a táblázatokban a 4 hónapos babáknak van írva. Később én kicsit felpörgettem a dolgot már mindent eszik amit 12 hónapig lehet most 9 hós.
2017. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!