Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan és mi szrint kezdtétek...

Hogyan és mi szrint kezdtétek ela hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Orvos ajánlása,védőnő, vagy esetleg interneten található millió féle hozzátáplálási tanács szerint?

ragaszkodtatok nagyon mindenhez vagy volt kivétel?


2017. máj. 6. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Netes millio ajánlást néztem es tapasztalt anyukával egyeztettem

A millio info redukálodott egy táblázatra amiben honaprol honapra leirják a megengedett összetevoket, es egy netes konyvre ami az etetés hogyanjában segit pl ne variálgassuk az elején az izeket, mikor hogyan probalja a kicsi a kanallal evést, stb


Linkelni sajnos telorol ezeket nem tudom

2017. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*de pl egy masik konyv ir arrol hogyan kell kiszámolni a babasulya szerinti zoldseg es husszükségletet, egy negyedikben taglalják a kóstoltatás bevezetés közti különbséget, modszereket..

Szoval én jo sokat olvastam a témában mert nagyon fontosnak tartom hogy az emesztorendszere fejlodesevel parhuzamosan a gyermek vitamin asvanyianyag szukseglete a legoptimalisabban legyen ellatva

2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*orvosi tanacs nalunk mindosszesen annyi volt, hogy több napi sutotok besárgithatja a bőrüket

A védőnonk papirugyintezesen kivul semmit nem segitett

2017. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedono es gyerekorvos, 1-2 kivetellel ugyanazokat a tanacsokat adtak.
2017. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*es erős immunrendszerű, nem beteges, korosztályához kepest láthatoan magas és izmos gyermek lett belőle, aki szívesen eszik főtt ételt de pl a kelbimbo fozeleket is.


A hideg elemiszert nem vezettem be(arra màr nem volt kapacitásom)igy a mai napig idegenkedik olyanoktol pl vajas kenyér felvágottal.

A párolt zöldséget is szívesen eszi.

A gyümikkel vagyok lemaradva, hála az éghajlatunknak. Most is szinte csak alma van a piacon..

2017. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!