Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mindig megkinaljatok a babat...

Mindig megkinaljatok a babat tejjel/ tapszerrel a szilard etel utan? Akor is ha szilard utan vizet iszik? Mikor nem kell mar tejet / tapszert is adni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk hála az égnek elég volt a tej így nem tápszerezek.7 hónapos még mindig szopizik,bár érzem már,h.kevesebb a tej.Én szilárd étel után megitatom vízzel,tejet akkor nem adok neki.Mondjuk napjában már többször adok neki szilárdat,de utána kózvetlen sosem adtam neki tejet.
2017. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 7.hónapja szoptatok lassan, viszont én fejem a tejet nagyjából születése óta.

Napjában párszor már sikerül szilárdat adnom neki, de utána sosem adok neki tejet. Mindig teát kap. Ha látom hogy nem volt elég a főzelék, vagy a gyümölcs, akkor megkínálom egy kevés tejjel is, de ez ritka.

2017. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem adtam szilárd ételhez tápszert. Onnantól ment a vízkortyoltatás az étkezések mellé.
2017. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk úgy alakult, hogy ahogy fokozatosan váltottam ki az étkezést, kb 180 ml tápszer volt előtte az adagja és olyan 150 gramm főzelék után történt az eset, hogy csak nyalogatta a cumisüveget, nem is fogyott csak éppen pár kortynyi. Szóval ezután én már csak vízzel kínáltam az étkezés után, tápszerrel nem. De ezután is egy ideig az a 150 gramm fogyott, mikor többel kínáltam is, szóval neki ennyi volt az igénye. Addig én úgy voltam vele ha csak 30-40 milit kér tápszerből étkezés után, akkor igyon annyit.
2017. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!