Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adható vagy sem a babapuding...

Adható vagy sem a babapuding 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Ajándékba vinném egy kis apróság gyanánt. [link]

Ilyet vettem, 8 hónapos, 6 hónapos korától kap mást, addig csak anyatejet. (még szoptatja, de már naponta többször eszik mást is)

De az összetevők között teljes tej van feltüntetve.

Azt hallottam, hogy 1 éves korától kaphat tejet, ráadásul ők ezeket a szabályokat elég jól betartják.

Vigyem vagy ne vigyem? Olyat nem akarok, hogy majd megeszik pár hónap múlva, szeretném esetleg látni is, ahogy megeszi.


2017. jún. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzá van találva a baba, akkor kaphatja. Ebben felnvan dolgozva a tej, pont ugy, mint a tapszerekben. Persze anyuka továbbra is dönthet úgy, hogy nem adja oda még neki
2017. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Talán kérdezd meg! Ha jól kérdezel, nem derül ki, hogy ezt szánod meglepetésnek, ugyanakkor képet kapsz, hogy hol tartanak a hozzátáplálással.


Én semmi ilyesmit nem adtam 8 hónapos korában.

2017. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
6 hónapos kortól adható, de én nem etettem ilyen hülyeségekkel a csecsemőkorú gyerekemet, úgyhogy én nem adnám oda 8 hónapos babának.
2017. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Kerdezd meg az anyukat! Egy babapudin. nem akkora meglepetes hogy titok legyen az anyuka elott....

Viszont mindenki mast ad, valaki masfel evesen sem ad ilyesmit szoval kerdezd meg tole!

Es meg egy tanacs: nem tudom miert olyan nagy szam ahogy megedzi de ha eszik is ilyesmit egyaltalan nem biztos hogy ott elotted meg is eteti. Tudom vannak akik akarjak latni a furdetest meg etetest de egyreszt nem latvanyossag masreszt korantsem biztos hogy pont akkor ott leszel es nezed amikor eteti a gyereket. En ezeket hutobe tettem es odaadtam uzsonnara vagy delelott de sosem gondoltam arra hogy bemutassuk hogy hogyan is eszik a gyerek.Marmint eznem "kunszt" hanem egy napi rutin. Azt meg kifejezetten ruhelltem amikor anyosek bejottek a kis furdoszobaba nezni a furdetest mint aki meg nem latott furdo gyereket.......

2017. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norman Bates ***** válasza:
31%

Ezt az altalad likelt oldalon irjak:

'A vaníliás-grízes Nestlé Baby babapuding kiváló desszert, tízórai vagy uzsonna ételként szerepelhet a baba étrendjében 6 hónapos kortól. '

Mi a kerdes?

2017. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!