Most hogy legyen?

Figyelt kérdés
2 hete tejpépet kap tízóraira,hétvégén szeretnék neki adni almát.most maradjon a tejpép tízórai,uzsonnára pedig kapjon almát(később répát,krumplit stb...)? Vagy hagyjuk el a tejpépet?
2017. júl. 6. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyi almát meg fog enni attól nem fog jól lakni, először minden kóstolásnál csak 1-2 kanállal adj mindenből aztán utána a rendes tej/tejpép. Később se lesz önálló étkezés a gyümölcs, az inkább csak nasi .
2017. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk önálló evés a gyümölcs, nem kap mellé semmit csak fél üveg gyümölcs+2 kanál sinlac és ezt eszi egyszerre. 3 órán át nem éhes tőle. 11 hónapos. mehet a tejpépbe is gyümölcs, vagy önmagában is.
2017. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én váltogatom, de már 1 hónapja eszik pürét-pépet.

Szerintem a pép előtt fél órával adj neki pár kanállal aztán majd ha már megeszik egy rendes adagot, akkor pép helyett adhatsz neki almát.


Most, hogy már a fiam eszik rendes adagot az új ételekből, így délelőtt kap valami gyümit vagy zöldség pürét és délután pépet. Nekünk ezt javasolta a doki. Hogy reggel tej, délelőtt gyümölcs, délben főzelék, délután nasi (tej pép pl), este tej. Efelé haladjunk (kb még kell ehhez pár hónap persze). Épp ezért minden "szilárdat" délelőtt adok, hogy ha fájna a hasa ne éjszakára fájjon neki.


Illetve a cserélgetést arra mondtam, hogy pl ha megyünk városba vagy olyan helyen vagyunk ahol nem tudok pépet kikeverni termoszból, akkor én üveges kaját viszek és az "ugyanolyan" étkezésnek számít neki.


Szóval igen, szerintem az új ízeket mindenképp délelőtt add neki, ha még csak pár kanállal eszik akkor a pép előtt valamennyivel.

2017. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!