Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha a baba az utolsó falatnál...

Ha a baba az utolsó falatnál még nyitja a száját, de ha nem adsz többet nem sír, akkor csinálsz neki új adagot?

Figyelt kérdés
Miután megevett egy adagot, kb egy béiételes üvegnyit.
2017. júl. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de az én gyerekem hangosan és egyértelműen jelezte, ha enne még.
2017. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sir, nem bontok fel masikat. Neked kell tudni, mikent jelez a gyereked.
2017. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. De az én fiam ritkán eszik meg egy egész üveggel (190g). 1 éves. Általában fél üveggel eszik meg, amihez 2-3 kanál sinemilt vagy más tejpépet rakok.
2017. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2017. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Megkapja a cumit és megnyugszik
2017. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam, mert az én gyerekem szinte sosem jelezte, ha éhes volt.
2017. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem adnék.


Viszont általában egy "nagy" tállal csinálok neki ebédet (magam főzöm) és így kb addig adok amíg nyitja a száját. Sosem volt rosszul tőle és ha elég volt neki, eddig mindig egyértelműen húzta el a száját, forgolódni kezdett.

Amúgy emiatt sűrűbben eszik? Vagy épp megfelelően? Mert persze, nem szabad tömni, de itt tényleg az a kérdés, hogy mit jelezne ha kérne még?


Amikor kell még a fiamnak, egyértelműen sír. 1 üvegnyi már nem elég neki, pedig csak 7 hónapos :D

2017. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!