Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet e a babanak eltero...

Lehet e a babanak eltero tejpepet adni a tapszeretol?

Figyelt kérdés
Aptamil tapszert kap a babam,4 honapos kortol szeretnem megkostoltatni vele a tejpepet de nem talalok sehol Aptamil tejpepet.Lehet e masfalytat adni mint a tapszere?
2017. aug. 6. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

A lányom milumill tápszert kapott, és milupás tejpépet. Azért először csak kicsit, és ne este. Hátha fáj tőle a pocakja

2017. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze!

Humana banános tápszert kapott,tejpépből pedig már milupa Müller sajátmárkásat is és mind más ízű is volt.

Én tízóraira adtam neki először csak 30ml vízzel és egy evőkanál péppel.két napig kapott Ennyit aztán növeltem és egy hét után már ki is váltotta azt az étkezést 120ml víz 4 evk tejpéppel ;) közben kapott vizet is meg evés után is.5 hónapos volt ekkor.

2017. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet masfaLYtat.
2017. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!