Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért adtok csak anyatejes...

Miért adtok csak anyatejes babának tejpépet?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe se jutott adni, hiszen van anyatej. A hozzátáplálást pedig gyümölccsel, zöldséggel kezdjük, folytatjuk.
2017. jan. 11. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Rendben. Akkor mit adsz az olyan gyereknek aki nem eszi meg a gyümölcsöt zöldséget még 9 hónaposan sem de màr nem elég neki az anyatej?????

Elkezded tàpszerezni????


Nagyon érdekes amikor vki úgy okoskodik, hogy gőze sincs vmiről.

( maga a kérdés nem is hàborìtitt volna fel...de ez a "magyaràzat" hogy neked eszedbe sem jutott...)

2017. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gabonapép?
2017. jan. 11. 10:49
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem eszembe jutott, es adtam is. Pedig mindharom anyatejes volt.
2017. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

az én lányom is anyatejes,és adtam neki tejpépet. főleg uzsonnára vagy vacsira. azért mert szerette és jól eltelítette. Attól mert kaphat gyümölcsöt,zöldséget-még kaphat tejpépet is..nincs ebben semm rossz.


amúgy itt van egy kis infó róla

[link]

2017. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk olyankor simán adtam neki, ha elmentünk valahova, de már evett aznap gyümölcsöt és főzeléket, anyatejet pedig már csak napi 2x, és a tejpép volt a legpraktikusabb elkészítés szempontjából. Ez nem jelenti azt, hogy nem kapott pl. gabonapépet, de igyekeztem változatossá tenni.
2017. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A tejpép is egyfajta tápszer.

Ha van teje az anyukának, akkor minek tápszerezni.

Ha el akarod telíteni, akkor anyatejjel keverd ki a 7 gabonás pépet.

2017. jan. 11. 11:02
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba provokàtor vagy.
2017. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, ez így érthető.

Az első gyereknél kérdeztem még régebben (5 éve) a gyerekorvost és ő azt mondta, hogy anyatejeseknek nem szokták ajánlani, a tápszeres közül is csak annak, akinek nem gyarapszik "rendesen".

2017. jan. 11. 11:20
 9/21 A kérdező kommentje:
5-ös :-)
2017. jan. 11. 11:21
 10/21 A kérdező kommentje:
65 %-os, nem tudom, miért vagy ilyen támadó, én szépen kérdeztem és csak érdeklődtem. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok :-).
2017. jan. 11. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!