Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos korig kell...

Hány hónapos korig kell forralni a vizet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
én sosem forraltam, mindig babavizet kapott, később kb 10 hónaposan sima mentes vizet.
2017. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énis szoktam venni csak elszamoltam.magam.es elfogyott a babaviz bolt meg nincs a kozelben. Muszaly forralni?
2017. aug. 9. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős.fél éves koráig tuti forralnám

Amugy semmiből sem tart gyorsan forralsz veszel ki belőle és lehutod!

2017. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves korig kell. Mi most hagytuk abba. :)
2017. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy éves korig javasolják. Olyan nincs hogy kell, mert semmi sem kötelező ezek mind csak javaslatok.
2017. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Tea esetében az élet végéig.
2017. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én fiam 194 hónapos de még mindig forralom. Próbáltam már pl egyszer csapmeleg vizben főzni a tésztát, de egyszerűen nem főtt meg.
2017. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kislányom és nem az idő vagy a lustaság miatt kérdeztem csak klóros a víz nálunk és forralás után a teteje zavaros. #6, #7: nem teának vagy tésztának kellett a víz hanem tápszernek.
2017. aug. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!