Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos a Kisfiam. Tízórai...

6 hónapos a Kisfiam. Tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, a többi 3 tápszer?

Figyelt kérdés
A tejpepet adhatom az egyik tápszer helyett?persze folyadékot kap mellé!
2017. aug. 10. 14:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem

Haha.......

2017. aug. 10. 21:11
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes hogy itt bunkoznak egyesek...Mikor nekem a gyermekorvos javasolta 4hónapos korban a hozzátáplálást,és az ő javaslatára mivel a babám már nemnagyon fogadja el a tápszert ott tartunk 6hónaposan hogy csak reggelire eszi meg a tápszert,plusz vacsi mellé pár kortyot.Mégis jól fejlődik,mosolygos baba!Ha nem akar tápszert enni akkor nemfog!Ha neki jobban ízlik más akkor egyen mást.Az ismerősöm kislánya is már mindent eszik amit csak lehet 8hónaposan!Nem anyatejes baba ezt ne feledjétek.Tudom hogy most majd énis szar anya leszek...De,akkor is mindenki maga dönti el mit mikor csinál!Te babád ne foglalkozz ezekkel,ha nektek így jó akkor adj pépet!
2017. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Vacsira nyugodtan mehet a tejpép. Még változatosabb is lesz, mert többféle ízben lehet kapni.
2017. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen az a probléma,hogy nem lehet normálisan válaszolni.

szegény gyerekük...!

2017. aug. 11. 06:16
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Válaszoltunk, csak nem 1 igennel vagy nemmel, hanem kifejtettük hogy miért hülyeség amit csinálsz/csinálni akarsz
2017. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem csinálom.egy nap egy főzeléket kap meg egy tejpépet a többi tápszer.

Amúgy azért kérdeztem mert fél éves státuszon voltunk a védőnőnel és Ő mondta h legyen még egy csak gyümölcs egy fél kekszel.én is sokallom Ennyi idősen a kettő tapszerkivaltast ugyhogy maradunk a tápszer -főzelék-tápszer-tejpép-tápszernel ;)

Azért köszönöm a válaszokat mert látom más is igy gondolja!

Nem tudom most ezaz új protokoll h Ennyire nyomja a védőnő?

2017. aug. 12. 12:43
 17/17 anonim ***** válasza:

Ennyi okos hozzászólást. Te jó ég.

Tápszeres babáknál előbb lehet elkezdeni a hozzátáplálást. Nem értem miért kell ezen kiakadni.


A kérdésesre válaszolva: én inkább egyik nap gyümit másik nap tejpépet adnék tízóraira. A 3 tápszeres étkezés szerintem maradjon egy darabig még.

2017. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!