Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Megehet már egy teljes üveg...

Megehet már egy teljes üveg bébiételt a lassan 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Tudom, annyit kell adni neki amennyi jól esik, de hát mégis előre ki kell szedni ugyebár kis tányérba hogy elálljon mivel eddig fél üveggel evett. Tehát azért kérdezem hogy kiszedhetem már ennyi idősen neki az egészet?

Vegyesen szoktunk venni többfélét de persze én is szoktam neki házilag készíteni.


2017. aug. 31. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért evett edf8g ilyen kevesez mar 4-5 hósan ehet annyit. De ha későn csak 6 hósan kezdted akkor is már 6;5-7 hósan.
2017. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2017. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig fél üveggel evett, és az elég volt, akkor miért kéne most egyik napról a másikra kétszer annyit adni neki?
2017. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogyha kéri.
2017. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rá kb. 2 órára általában szopizott majd ugye elaludt.

Tehát azzal úgymond pótolta azt a kicsit ami még kellett neki.


Reggeli után is meg délután ebéd után is mindig szokott aludni 1-2 órát.


De altatáshoz biztos kérni fogja a cicit továbbra is csak esetleg kevesebbet fog szopizni ha egész adag ételt adok majd neki.


5 és fél hónaposan kezdtük amúgy a hozzátáplálást.

2017. aug. 31. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal de sokkal jobban jár a szopizással, mint a dupla adag bébikajával. 8 hónaposan még hagyd, hadd szopizzon, amennyit akar.
2017. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hogy egy egész üveg az sok neki de egy fél üveg az meg kicsit kevés, de lehet maradok a fél üvegnél mert egyszerre sok az egész üveg és úgyis szopizik is még amikor altatni kell.
2017. szept. 4. 18:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Na úgy csinálom hogy először fél üveg bébiételt szedek ki neki aztán ha még kér akkor kiszedem a másik felét is.

Ma pl. kellett még neki a körtés-barackos pulykahusiból, tehát egész üveggel megette. :)

2017. szept. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!