Csillka kérdése:

Hogyan szerettessem meg?

Figyelt kérdés
4es fel honapos kisfiammal ,elkezdtuk a hozzataplalast. Uvegeset adok meg neki, eloszor kapott almat- barackkal elegge ette , majd szilvat azt is es kulon barackosat azt is. Nekifogtam a repanak de sehogysem akarja enni van h kikopi van h akkorat nyel majdnem megfullad aztan osszszoritja a szajat sehogyse tudok zoldseget adni csak gyumolcsot. Valami tipp ?
2017. szept. 25. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Mindkét gyermekemnél 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Kizárt volt, hogy 1-2 kanál almalével beérték volna. Elsőre lecsúszott fél alma. Másnap fél krumpli. 1 hét után 4 félét ettek (amla, krumpli, répa, tejpép) rutinosan, kiváltva egyszerre a tízórait és az uzsonnát. Kutya bajuk. A többi zöldséget, gyümölcsöt, húst, tésztát is így fogadták. Boltit soha nem kaptak, mindent én főztem nekik.

Nem minden gyerek nyammog.

2017. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A gyermekem szuletesetol tapszeres, 7 kg folotti, 70 cm nagy baba. 3 orankent eszik 150et es jo az etvagya. 4 honapos kora elott nem adtam semmit. Negy honapos kort mikor betoltotte kapott 3-4 napig alma-barackot, azutan szilvat ugyancsak 3-4 nap, majd siman barackot amit most fejeztunk be. Ha ezeket mind jol ette miert varnek honapokat h mas kajahoz is szoktassam ??? Azt elismerem h nem gyumolcsel kellett volna kezdjem hanem zoldseggel de ettol eltekintve azerintem ha a gyerek negy napig ugyanazt eszi es megeszi siman kaphat mast. Nem az erdekel egyes kedves anyukak h mekkora szatok van h igy meg ugy ne adjak ha ti nem adtatok semmi gond , menj tovabb a kerdesrol... viszlat! Olyanok velemenye erdekel akik tudnak is valamit segiteni vagy otletet adni , azoknak ezutan is koszonom !
2017. szept. 25. 20:52
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld meg belekeverni a zöldséget almába. Ha megeszi, akkor növeld a zöldség arányát. Érdemesebb otthon pürésíteni, mert a bébiétel mindig édesebb, mint a házi és lehet, hogy nehezebben szokja majd meg a rendes házi kosztot is a kicsi.


Ha a répa nem megy, próbáld a krumplit, majd 1-2 hét múlva jó lehet neki a répa is.

2017. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!