Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szerettessem meg a...

Hogyan szerettessem meg a gyumolcsot a fiammal?

Figyelt kérdés
Masfel eves fiam nem akarja megenni a gyumolcsoket, csak tasakos formaban. Regebben ugyesen ette, pepesitve, darabosan is, de most megfogja, nezegeti, majd visszateszi a tanyerra. Egyutt fogunk neki gyumolcsot enni, de mindig az lesz a vege, hogy en es apa esszuk meg az egeszet...

2017. máj. 22. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Darabolva , vagy készíts belőlle valami ínycsiklandót ami nagyon jól néz ki, úgy hátha 16/F
2017. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek is csak turmixban hajlandók. Úgy viszont szinte bármi fúj-de-egészségeset meg tudok velük etetni.
2017. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál ez úgy működik, hogy ha napokig látja nálam akkor hiába jegyezte meg x alkalommal, hogy nem jó, ugyanúgy kér belőle. Majd egyszer csak megeszi. Pl az epret 6. alkalommal nyelte le, addig kiköpte. 7. alkalommal már többet is megevett. Sajnos ez így lassú de előbb utóbb a kaják nagy részét így elfogadja. Azért nem mindet. Nem erőltetem én, nekem nem gond 1 hétig epret enni, ő meg hát mindig kér belőle. 19 hónapos.
2017. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle pürét, turmixot vagy smoothie-t. Esetleg a pürét keverd bele natúr joghurtba, ha nem lesz neki elég édes, akkor édesítsd egy picit. Ezt a gyümölcsös joghurtot rétegezheted babakeksszel vagy babapiskótával (vagy amit eszik), és ha a keksz elázott benne (1-2 óra hűtőben), akkor lehet desszertként adni.
2017. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!