Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 honapos babatok mit iszik?

10 honapos babatok mit iszik?

Figyelt kérdés

En csak vizet adok neki, es semmi mast nem is akarok.

Anyukam allandoan mondja, hogy adjak neki teat, en is ittem. Allandoan hozza a csipkebogyot, harsfat stb.

Mostmar frissen preselt gyumolcslevel is piszkal, hogy adjak neki.


2017. okt. 5. 15:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#6


A hozzataplalast puresitett zoldsegekkel kezdtem.

A konyv, amibol olvastam a hozzataplalasrol javasolta, hogy elobb erdemes zoldsegekkel kezdeni, mert nem minden gyerek fogadja el az edes gyumolcs utan a zoldseget.

Siman vizben megfoztem, majd leturmixoltam oket. Miutan vegigjostoltunk minden zoldseget amit ehetett, jottek a gyumolcsok.

Az almat es a kortet szintet megfoztem, a puhabbakat csak ugy villaval torve kapta.

2017. okt. 5. 18:09
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Jo tudni, hogy nem csak en vagyok olyan 'kegyetlen', aki csak vizet ad a gyereknek... :-)


100% maradok a viznel.

2017. okt. 5. 18:13
 13/16 A kérdező kommentje:

Marmint csak viznel...


Se tea, se gyumolcsle.

2017. okt. 5. 18:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Mehet a gyümölcslé és a tea is, minimális cukorral, őszintén ti meginnátok a teát cukor nélkül?
2017. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy filter-1 bögre drága gyümölcsteából nagyon finom ám ízesítés nélkül is.
2017. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos. Vizet kap minden nap de néha kap babáknak való gyümölcslevet is mikor milyen ízben.
2017. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!