Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatejes babának hozzátáplálá...

Anyatejes babának hozzátáplálásnál mikor kezdtetek el rizspépet, gabonapépet adni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Rizspépet nem adtam , minek?

A gabona pépet a glutén bevezetésénél, hét hónapos korban.

2018. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gabonapépet sem adtam. Minek? Kapott kekszet a gyümibe 5 hónaposan. Semmilyen pépet nem kapott,legalábbis boltit nem.
2018. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En anytejet adtam amig tudtam. Tobb eves koraig. Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak az orvosok. Ketto azt mondta szopjon, masik 10 meg azt mondta, hogy ne. En meg azt csinaltam, amit gondoltam. Fel eves koraig szinte mindent kikopott. Ha eszi,etesd. Ha ket kanal utan ekfordul, ne etesd. Anyatejet ameddig tudod. Nezd meg az afrikaiakat, a hatukon hordjak a nagy gyereket es szoptatjak.
2018. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Adtam Milumil tejberizs pépet 4 hónaposan, gabonapépet 6 hónaposan. Mellette szopott 8 hónapos koráig.

Most 16 hónapos, még mindig kap tejpépet, gabonapépet reggelire, mert szereti.

2018. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hogy még mindig itt tartunk 2018-ba, hogy keksz meg babapiskóta meg ezek a hulladék fas*omságok. Ez kb az a szint mikor az orvos(!) azt mondja, hogy diétázz és ezalatt az istenbarma azt érti, hogy egyél ropit meg sajtostallért ba*dmeg. Nem baj, hogy egy ropi sós, transzzsírsavas lisztes, cukros égett hulladék, meg a felsorolt szarok is mind emberi fogyasztásra alkalmatlan kukatöltelékek. Kit érdekel egy baba mit szeret, táplálni kell pépesített gyümölccsel, zöldséggel, fehérjeforrásokka. Lehet a kólát is szeretné akkor igyon azt? Persze amíg mai napig ismerek olyan bunkókat, hogy ilyen anyagokat esznek, hogy kristálycukor(!) fehérkenyér meg margarin meg felvágottak addig nincs is kérdésem...
2018. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Azért vicces, hogy egyedül az én válaszomban volt, hogy azért adom a gabonapépet, tejpépet, mert szereti.

Erre elkezded elemezni a kekszet, meg a babapiskótát... Én ilyet nem írtam, más meg nem írta, hogy a gyerek mit szeret....


[link]


[link]


[link]


Ezek lennének az ipari hulladékok?...

2018. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit elpattant az agyam :) Kicsit kibővítettem a szokásos babakajákat. Nem kell támadásnak venni. Viszont a termékek amiket linkeltél nem egészségesek, hiába jól csengő "nagy márkák". Feldolgozott mű vackok. Ez üzlet, mint a gyógyszeripar v. a vegyipar. Glutén alapú gabonákat eleve nem erőltetném semmilyen ember számára nemhogy egy babának. Nyilván ócska tápkiegek helyett állandóan normális friss élelmiszert készíteni jóval megerőltetőbb.
2018. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki legalább egy felsőfokú angollal bír, akkor mindenféle tanulmányt eltud olvasni, hogy az ócska magyar bohóc orvosokat/védőnőket/dietetikusokat utána lenézze a hülye tanácsaikkal. A babák számára pedig millió recept van, hogy ne hulladékkal etessük. Például: [link]
2018. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!