Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyit evett az ebéd kiváltás...

Mennyit evett az ebéd kiváltásakor?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos anyatejes. Már egy ideje kóstolgatunk, de most szeretném az ebédet kiváltani. A ti gyermeketek mennyit evett kb ennyi idősen, mikor kiváltottátok az ebédet?
2018. febr. 3. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor váltottuk ki amikor nem kért utána mást enni :)

Csak ezt tudod nézni.

A fiam pl már az első hetekben megette a 140-190 grammokat. Nem is kért utána mást.

2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, tudom, hogy igy kell kiváltani, csak az érdekel, hogy kb mi az a mennyiség, amit megesznek úgy, hogy utána már nem kérnek tejcit.
2018. febr. 3. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal 5,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Kb. 7 hónapos volt, mire megevett egy üveg bébiételt (a házi kosztot nem csípte), ami kb. 200 gramm. Akkor már nem kért egy korty tápszert sem.


A tízórait és az uzsonnát egyből kiváltottam. Egy alma vagy kb. annyi egyéb gyümölcs a tízórai, az uzsonna meg egy pohár babadesszert.

2018. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tapasztalnod. A lányunk 30-40 gramm után sem bírt enni tápszert és csak kb. 4 óra múlva fogadta el. 1 évesen sem evett többet 70-80 grammnál. Most 6 éves, fél napig elvan 2 falattal. A felnőtteknél is van, aki tízszer annyit eszik, mint a másik.
2018. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. febr. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!